Magnet do předního kotouče X-GRIP

Novinka Tip
Značka: X-GRIP
284 Kč / ks 234,71 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Magnet pro snímání rychlosti do předního kotouče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám další praktickou věcičku a tou je magnet pro snímání rychlosti. Magnet je kompatibilní s většinou předních brzdových kotoučů s otvorem 9,5 mm a lze jej použít jak s brzdovými kotouči X-GRIP, tak s originálními kotouči vašeho endura. Pro připevnění magnetu k brzdovému kotouči je k dispozici závlačka (zajišťovací pojistka). 

Vhodné pro moto enduro:

  • KTM, HQV, GASGAS, BETA

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky & náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg
Značka endura: KTM, Husqvarna, Beta, Gas Gas
Typ moto: KTM/Husqvarna/Beta/GasGas

"Chceme otřást enduro scénou, změnit svět a bavit se"... Takový cíl si stanovili mladí členové týmu nadšenců motocyklů pod rakouskou značkou X-GRIP. Sídlo společnosti se nachází v srdci Štýrska, kdy v roce 2016 začal zakladatel značky Benjamin prodávat Mousse právě pod touto značkou. Zastával velmi sympatický a svérázný názor, „musí to být lepší než cokoli, co na trhu existuje“. A podařilo se. Brzy nabídka produktů musela být rozšířena z původních Mousse, na pneumatiky, náhradní díly a důležité moto doplňky, které každý motorkář ocení. 

Členové týmu o sobě nemluví, nechávají za sebe mluvit své produkty, protože věří, že Enduro, Motocross apod., je mnohem více než jen jízda v terénu.

Více o značce: http://x-grip.at/