X-GRIP MAXFLOW chladící trubka 2024

Novinka Tip Pro modely 2024
Značka: X-GRIP
1 783 Kč / ks 1 473,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Vylepšete chladicí výkon svého endura s revolučním X-GRIP MAXFLOW chladící trubkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První a unikátní produkt svého druhu na trhu, nastavující nové standardy v oblasti chlazení motocyklů. O čem je řeč? Chladící trubka od X-GRIP. Je černé barvy, precizně zpracovaná z CNC obráběného hliníku a je ultimátním řešením pro zlepšení chladicího výkonu. Trubka nahrazuje původní termostat, což zvyšuje průtok a výrazně zlepšuje účinnost chlazení. Montáž je jednoduchá a rychlá s možností využití těsnění původní trubky.

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoce kvalitní materiál: Vyrobeno z CNC obráběného hliníku pro maximální odolnost a spolehlivost.
  • Pokročilý design: Optimalizovaný chladicí výkon díky zvětšenému průřezu a optimalizaci průtoku.
  • Zvýšený průtok: Na rozdíl od původního termostatu, kde musí chladicí kapalina procházet četnými záhyby a hranami, umožňuje trubka od X-GRIP přímý průtok kapaliny bez oklik, čímž maximalizuje chladicí výkon.

Vhodné pro moto modely 2024:

  • KTM 150-350, EXC(F), XC(F)-W, 24->
  • HQV 150-350, TE, FE, 24->
  • GASGAS 250-350, EC(F), 24->

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky & náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.167 kg
Značka endura: KTM, Husqvarna, Gas Gas
Typ moto: KTM/Husqvarna/GasGas

Ukázka systému

"Chceme otřást enduro scénou, změnit svět a bavit se"... Takový cíl si stanovili mladí členové týmu nadšenců motocyklů pod rakouskou značkou X-GRIP. Sídlo společnosti se nachází v srdci Štýrska, kdy v roce 2016 začal zakladatel značky Benjamin prodávat Mousse právě pod touto značkou. Zastával velmi sympatický a svérázný názor, „musí to být lepší než cokoli, co na trhu existuje“. A podařilo se. Brzy nabídka produktů musela být rozšířena z původních Mousse, na pneumatiky, náhradní díly a důležité moto doplňky, které každý motorkář ocení. 

Členové týmu o sobě nemluví, nechávají za sebe mluvit své produkty, protože věří, že Enduro, Motocross apod., je mnohem více než jen jízda v terénu.

Více o značce: http://x-grip.at/