Vzduchový filtr Proline 7191 FWF BETA 2020/21

Akce
Značka: FWF
749 Kč –10 %
7191 vzduchovy filtr proline
749 Kč –10 % 674 Kč / ks 557,02 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Filtr je nejlepší ve své třídě. Delší dobu jízdy, delší servisní interval i lepší výkon motoru zajistí unikátní pyramidový profil molitanu s větší plochou povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový filtr ProLine je jednovrstvý profilovaný pěnový filtr spojený s vysoce kvalitním pěnovým těsněním, které nabízí jak vysokou úroveň ochrany, tak cenovou dostupnost. Filtr se osvědčil ve všech extrémních podmínkách právě díky profilované konstrukci z jednovrstvé pěny, která zvětšuje plochu povrchu a prodlužuje tak jeho trvanlivost. Filtr zachycuje nečistoty - prach, písek a bláto - na větší ploše na jeho vnějším povrchu a zajišťuje tak optimální tok vzduchu pro maximální výkon a spolehlivost motoru. 

Filtr váží cca 200 g a je určený pro modely motocyklů Beta. Užijte si dokonalou jízdu na svém enduru.

 

Pro modely Beta 2020/21

  • 2T - 250/300                      
  • 4T - 350/400/450/525

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry & oleje & kapaliny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Značka endura: Beta
Příslušenství: Filtry
Typ moto: Beta


FunnelWeb Filter byl navržen a vyroben australskou společností Infiltration Pty Ltd, která má více než 30 let zkušeností s pěnovými filtry. Pěnové vzduchové filtry se používají v terénních motocyklech téměř čtyři desetiletí a v současnosti jsou tyto filtry standardní výbavou velké většiny terénních motocyklů po celém světě. V profilování polyuretanové pěny využívá ty nejnovější technologie za účelem zvětšení povrchové plochy filtru a tím poskytnutí nejen větší ochrany, ale zvýšení trvanlivosti a odolnosti filtru při opětovném čištění.

V průběhu let bylo testováno téměř dva tisíce filtrů v těch nejnáročnějších podmínkách, které si lze představit.

Více o značce: https://www.funnelweb-filter.com/

FunnelWebfilter