Vzduchový filtr Proline 7771 2024 FWF

Akce Novinka Tip Pro modely 2024
Značka: FWF
749 Kč –10 %
Vzduchovy filtr Proline
749 Kč –10 % 674 Kč / ks 557,02 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Filtr je nejlepší ve své třídě i pro modely 2024. Delší dobu jízdy, delší servisní interval i lepší výkon motoru zajistí unikátní pyramidový profil molitanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový filtr ProLine je jednovrstvý profilovaný pěnový filtr ve tvaru pyramid spojený s vysoce kvalitním pěnovým těsněním, které nabízí jak vysokou úroveň ochrany, tak cenovou dostupnost. Filtr se osvědčil ve všech extrémních podmínkách právě díky profilované konstrukci z jednovrstvé pěny, která zvětšuje plochu povrchu a prodlužuje tak jeho trvanlivost. 

Filtr zachycuje nečistoty - prach, písek a bláto - na větší ploše na jeho vnějším povrchu a zajišťuje tak optimální tok vzduchu pro maximální výkon a spolehlivost motoru. Skvělé jsou také delší intervaly údržby a obecně snadné čištění.

Tento model je vhodný pro moto:

  • KTM SX/SX-F 2023; KTM EXC/EXC (F) 2024 a výše
  • Husqvarna FC/TC 2023; FE/TE 2024 a výše
  • GASGAS MC (F) 2023, EC(F) 2024

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry & oleje & kapaliny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Značka endura: KTM, Husqvarna, Gas Gas
Příslušenství: Filtry
Typ moto: KTM/Husqvarna/Gas Gas


FunnelWeb Filter byl navržen a vyroben australskou společností Infiltration Pty Ltd, která má více než 30 let zkušeností s pěnovými filtry. Pěnové vzduchové filtry se používají v terénních motocyklech téměř čtyři desetiletí a v současnosti jsou tyto filtry standardní výbavou velké většiny terénních motocyklů po celém světě. V profilování polyuretanové pěny využívá ty nejnovější technologie za účelem zvětšení povrchové plochy filtru a tím poskytnutí nejen větší ochrany, ale zvýšení trvanlivosti a odolnosti filtru při opětovném čištění.

V průběhu let bylo testováno téměř dva tisíce filtrů v těch nejnáročnějších podmínkách, které si lze představit.

Více o značce: https://www.funnelweb-filter.com/

FunnelWebfilter