GIBSON®


Společnost GIBSON® je zaměřená na vývoj a výrobu inovativních produktů a řešení pro motokrosový a enduro sport. Absolutní vášeň a nadšení pro tento sport spojuje všechny její zaměstnance"Nemáme cílovou skupinu - jsme cílová skupina" říká Josh Plews, zakladatel společnosti GIBSON® a sám aktivní motokrosový nadšenec. Z Cheltenhamu ve Velké Británii vede vývojovou a výrobní jednotku divize GIBSON® TIRE TECH. V posledních letech vytvořil se svým týmem kompletní portfolio pro motokros a enduro sport: „MX Series“ pro motokros a „TECH Series“ pro ambiciózní enduro jezdce.

  • Pneumatiky řady MX jsou určeny výhradně pro soutěž.
  • Pneumatiky řady TECH se používají v enduro sportu a všechny získaly potřebné silniční schválení.
  • Pneumatika typu „TECH 6.2“ získala schválení FIM pro silniční enduro motocykly.

Josh a jeho tým přicházejí do přímého kontaktu s jezdci a týmy. Jejich zkušenosti a poznatky jsou proto přímo začleněné do vývojové práce vývojového týmu GIBSON®. Prostřednictvím Gerda Freyho, který je již mnoho let úzce spojen se závoděním na motorkách, se GIBSON® stal členem mezinárodně aktivní skupiny Niemann + Frey Group a všechny aktivity GIBSON® jsou konsolidovány do nezávislé společnosti - nově vytvořené GIBSON® POWER TECH, ve kterém Gerda, Josh a Jens spolupracují.

Více o značce: https://gibsontyretech.com/en/

gibson

 

Žádné produkty značky GIBSON® nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení