Mousse EXX 140/80-18 X-GRIP

Akce Novinka Tip
Značka: X-GRIP
3 377 Kč –13 %
balls
3 377 Kč –13 % 2 938 Kč / ks 2 428,10 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Unikátní technologie EXX mezi mousse, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální Mousse EXX X-GRIP (EXH-2) byl vyvinutý pro hard enduro. Pro značku X-GRIP se jedná o revoluční produkt mezi mousse. Základním požadavkem, který plní je ochranu proti defektu a možnost přizpůsobení tvrdosti.

A proč je mousse takto speciální? Je to díky unikátní technologii EXX. Podstatou mousse jsou balónky, kde počet balónků určuje tvrdost zadní pneumatiky. Na rozdíl od tradičního mousse, který se spoléhá na jedinou jednotku, s X-GRIP Mousse EXX využíváte řadu menších prvků, což zajišťuje mimořádnou adaptabilitu na široké spektrum povrchů. V balení získáváte 14 balónků a tím variabilitu v nastavení tvrdost přesně podle vašich potřeb.

  • pro zadní pneu
  • Nepřekonatelná trakce a kontrola se vyplatí v těch nejnáročnějších podmínkách.
  • Doporučený počet balónků je 11 až 13 
  • V balení 14 balónků + Mousse gel

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mousse & Duše
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Typ: Zadní
Rozměr: 140/80-18

"Chceme otřást enduro scénou, změnit svět a bavit se"... Takový cíl si stanovili mladí členové týmu nadšenců motocyklů pod rakouskou značkou X-GRIP. Sídlo společnosti se nachází v srdci Štýrska, kdy v roce 2016 začal zakladatel značky Benjamin prodávat Mousse právě pod touto značkou. Zastával velmi sympatický a svérázný názor, „musí to být lepší než cokoli, co na trhu existuje“. A podařilo se. Brzy nabídka produktů musela být rozšířena z původních Mousse, na pneumatiky, náhradní díly a důležité moto doplňky, které každý motorkář ocení. 

Členové týmu o sobě nemluví, nechávají za sebe mluvit své produkty, protože věří, že Enduro, Motocross apod., je mnohem více než jen jízda v terénu.

Více o značce: http://x-grip.at/