Ochranné pásky na ráfek X-GRIP

Novinka Tip
Značka: X-GRIP
1 090 Kč / ks 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Sada ochranných samolepek X-GRIP se skvěle hodí k ráfkům 18'/19' a 21“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada ochranných samolepek X-GRIP se skvěle hodí k ráfkům 18'/19' a 21“. V sadě je 6 pásů pro přední kolo a 6 pásů pro zadní kolo, které zajišťují plné pokrytí. Na rozdíl od typických ráfkových samolepek, které se zaměřují pouze na vnější okraje, chrání tyto samolepky celý okraj silnou vrstvou, která zajišťuje dlouhotrvající ochranu.

  • snadná instalace
  • pro ráfky 18'/19' a 21“
  • set obsahuje 6 předních a 6 zadních samolepek
  • ochrana celého okraje

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení
Hmotnost: 0.02 kg

"Chceme otřást enduro scénou, změnit svět a bavit se"... Takový cíl si stanovili mladí členové týmu nadšenců motocyklů pod rakouskou značkou X-GRIP. Sídlo společnosti se nachází v srdci Štýrska, kdy v roce 2016 začal zakladatel značky Benjamin prodávat Mousse právě pod touto značkou. Zastával velmi sympatický a svérázný názor, „musí to být lepší než cokoli, co na trhu existuje“. A podařilo se. Brzy nabídka produktů musela být rozšířena z původních Mousse, na pneumatiky, náhradní díly a důležité moto doplňky, které každý motorkář ocení. 

Členové týmu o sobě nemluví, nechávají za sebe mluvit své produkty, protože věří, že Enduro, Motocross apod., je mnohem více než jen jízda v terénu.

Více o značce: http://x-grip.at/