Přední pneu GIBSON Tech 9.2 90/100-21

Přední pneu GIBSON Tech 9.2 Enduro nové generace.

Můžeme doručit do:
29.10.2020
Skladem
Značka: GIBSON®
1 760 Kč –20 % 1 408 Kč / ks 1 163,64 Kč bez DPH
Kategorie: Pneumatiky pro vaše enduro
Záruka: 2 roky
Typ: Přední
Rozměr: 90/100-21
Přední pneu GIBSON Tech 9.2 90/100-21
Akce Tip
1 760 Kč –20 %

Přední špičková pneu GIBSON Tech 9.2 je právem nazývána jako pneu nové generace. Konstrukce a směs pneu, byla navržena tak, aby vynikala v drsném terénu. Speciální profil, velikost pneu a díky tomu i širší stopa, významně pomáhají při jízdě přes kořeny, kamení a cokoli jiného. Pneu splňuje FIM předpisy pro Extreme a Hard Enduro.

  • skvěle absorbuje nárazy při jízdě
  • perfektní volba pro Extreme Enduro
  • pneu má silniční certifikaci (ECE-R75 a DOT)
  • Typ TT (Tubular)

 


Společnost GIBSON® je zaměřená na vývoj a výrobu inovativních produktů a řešení pro motokrosový a enduro sport. Absolutní vášeň a nadšení pro tento sport spojuje všechny její zaměstnance"Nemáme cílovou skupinu - jsme cílová skupina" říká Josh Plews, zakladatel společnosti GIBSON® a sám aktivní motokrosový nadšenec. Z Cheltenhamu ve Velké Británii vede vývojovou a výrobní jednotku divize GIBSON® TIRE TECH. V posledních letech vytvořil se svým týmem kompletní portfolio pro motokros a enduro sport: „MX Series“ pro motokros a „TECH Series“ pro ambiciózní enduro jezdce.

  • Pneumatiky řady MX jsou určeny výhradně pro soutěž.
  • Pneumatiky řady TECH se používají v enduro sportu a všechny získaly potřebné silniční schválení.
  • Pneumatika typu „TECH 6.2“ získala schválení FIM pro silniční enduro motocykly.

Josh a jeho tým přicházejí do přímého kontaktu s jezdci a týmy. Jejich zkušenosti a poznatky jsou proto přímo začleněné do vývojové práce vývojového týmu GIBSON®. Prostřednictvím Gerda Freyho, který je již mnoho let úzce spojen se závoděním na motorkách, se GIBSON® stal členem mezinárodně aktivní skupiny Niemann + Frey Group a všechny aktivity GIBSON® jsou konsolidovány do nezávislé společnosti - nově vytvořené GIBSON® POWER TECH, ve kterém Gerda, Josh a Jens spolupracují.

Více o značce: https://gibsontyretech.com/en/

gibson