Přední pneu X-GRIP Wavebreaker 80/100-21

Akce Novinka Tip
Značka: X-GRIP
2 295 Kč –10 %
wavebreaker 1
2 295 Kč –10 % 2 043 Kč / ks 1 688,43 Kč bez DPH
Skladem
Tvrdost směsi
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Přední pneumatika X-GRIP "WAVEBREAKER" je jedna z nejlehčích pneu na trhu určená pro nejnáročnější terén.

Detailní informace

Detailní popis produktu

X-GRIP WAVEBREAKER je skutečný pokořitel terénu!. Pneumatika, jak už název napovídá, je navržena tak, aby se postavila tváří v tvář překážkám a nejnáročnějším terénům. Její vzorek zajišťuje udržení přilnavosti ať už se jedná o bláto, písek nebo jakýkoliv drsný terén, což poskytuje neuvěřitelnou důvěru v přední kolo a umožňuje maximální výkon s vaším endurem. Současně působí jako jedna z nejlehčích předních pneumatik na trhu nabízí dokonalou zpětnou vazbu a absolutní kontrolu za všech okolností. 

WAVEBREAKER je kvalitní výrobek s označením MADE IN GERMANY. Byl vyvinut v Rakousku v souladu s pravidly F.I.M, což znamená, že je vhodný pro použití ve všech závodech F.I.M bez omezení. 

  • přední pneu
  • tvrdost - medium 
  • ideální do skalnatého terénu, pro Hard enduro, motocross a Cross Country
  • F.I.M 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneumatiky pro vaše enduro
Záruka: 2 roky
Typ: Přední, F.I.M
Rozměr: 80/100-21

"Chceme otřást enduro scénou, změnit svět a bavit se"... Takový cíl si stanovili mladí členové týmu nadšenců motocyklů pod rakouskou značkou X-GRIP. Sídlo společnosti se nachází v srdci Štýrska, kdy v roce 2016 začal zakladatel značky Benjamin prodávat Mousse právě pod touto značkou. Zastával velmi sympatický a svérázný názor, „musí to být lepší než cokoli, co na trhu existuje“. A podařilo se. Brzy nabídka produktů musela být rozšířena z původních Mousse, na pneumatiky, náhradní díly a důležité moto doplňky, které každý motorkář ocení. 

Členové týmu o sobě nemluví, nechávají za sebe mluvit své produkty, protože věří, že Enduro, Motocross apod., je mnohem více než jen jízda v terénu.

Více o značce: http://x-grip.at/