Zadní pneu GIBSON Tech 6.2 140/80-18

Zadní pneu GIBSON Tech 6.2 Enduro Soft je určená do náročných podmínek.

Na dotaz
Značka: GIBSON®
2 132 Kč / ks 1 761,98 Kč bez DPH
Kategorie: Pneumatiky pro vaše enduro
Záruka: 2 roky
Typ: Zadní
Rozměr: 140/80-18

Zadní pneu GIBSON Tech 6.2 patří mezi středně měkké pneu. Pneu splňuje FIM předpisy a vyznačuje se nízkou hmotností a vynikající přilnavostí i po dlouhé době jejího aktivního využívání.

  • středně měkká (soft)
  • nízká hmotnost
  • vynikající přilnavost
  • vydrží dlouho

 


Společnost GIBSON® je zaměřená na vývoj a výrobu inovativních produktů a řešení pro motokrosový a enduro sport. Absolutní vášeň a nadšení pro tento sport spojuje všechny její zaměstnance"Nemáme cílovou skupinu - jsme cílová skupina" říká Josh Plews, zakladatel společnosti GIBSON® a sám aktivní motokrosový nadšenec. Z Cheltenhamu ve Velké Británii vede vývojovou a výrobní jednotku divize GIBSON® TIRE TECH. V posledních letech vytvořil se svým týmem kompletní portfolio pro motokros a enduro sport: „MX Series“ pro motokros a „TECH Series“ pro ambiciózní enduro jezdce.

  • Pneumatiky řady MX jsou určeny výhradně pro soutěž.
  • Pneumatiky řady TECH se používají v enduro sportu a všechny získaly potřebné silniční schválení.
  • Pneumatika typu „TECH 6.2“ získala schválení FIM pro silniční enduro motocykly.

Josh a jeho tým přicházejí do přímého kontaktu s jezdci a týmy. Jejich zkušenosti a poznatky jsou proto přímo začleněné do vývojové práce vývojového týmu GIBSON®. Prostřednictvím Gerda Freyho, který je již mnoho let úzce spojen se závoděním na motorkách, se GIBSON® stal členem mezinárodně aktivní skupiny Niemann + Frey Group a všechny aktivity GIBSON® jsou konsolidovány do nezávislé společnosti - nově vytvořené GIBSON® POWER TECH, ve kterém Gerda, Josh a Jens spolupracují.

Více o značce: https://gibsontyretech.com/en/

gibson